Reklama

Reklama

Abbott: Takiej passy nie miałem nigdy

- Menedżer naszego zespołu Phil Jackson cały czas mi powtarza, że to będzie moja runda. I chyba będzie, bo już strzeliłem siódmego gola z rzędu! - powiedział w "Super Expressie" napastnik angielskiego Huddersfield Town, Paweł Abbott.

W 9. kolejce drużyna Polaka wygrała z Brentford 3:2. Abott strzelił pierwszą bramkę dla Huddersfield Town.

- Takiej passy nie miałem nigdy. Siedem meczów i siedem goli z rzędu. W ten sposób wymazałem z klubowych kronik stary rekord chyba sprzed 60 lat! - podkreślił.

- Brentford trochę nas zdenerwował. Jeszcze minutę przed końcem prowadzili z nami 2:1. Jednak graliśmy do końca! "Siedliśmy" na nich i opłaciło się. Strzeliliśmy dwa gole i trzy punkty zostały w Huddersfield. Jesteśmy na drugim miejscu w League One. Prowadzi Swansea, ale ma tyle punktów co my, czyli 19 - mówił Abbott.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy