Reklama

Reklama

77-letni Blazevic wrócił na ławkę trenerską

Znany trener piłkarski Miroslav Blazevic wrócił do pracy w Chorwacji. 77-latek został szkoleniowcem NK Zagrzeb, który prowadził już w latach 2006/2008. W piątek czeka go ligowy mecz z Hajdukiem Split.

W 1996 roku "Ciro" Blazevic osiągnął z kadrą Chorwacji ćwierćfinał mistrzostw Europy, a dwa lata później zdobył brązowy medal mistrzostw świata. Ostatnie lata spędził trenując reprezentację Bośni i Hercegowiny oraz chiński zespół z Szanghaju.

We wtorek Blazevic poprowadził pierwszy trening NK Zagrzeb. Stołeczna drużyna zajmuje przedostatnie, 11. miejsce w tabeli ekstraklasy (dwa zwycięstwa w 14 spotkaniach). Na początku sezonu jej szkoleniowcem był Drażen Besek, kiedyś w Zagłębiu Lubin.

Reklama

Za poprzedniej kadencji "Ciro" w NK Zagrzeb występowali tacy zawodnicy, jak Mario Mandzukic (obecnie Bayern Monachium) czy Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa).

Kilka lat temu Blazevic startował w wyborach prezydenckich w Chorwacji, ale uzyskał niewielkie poparcie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy