2. liga: Zwycięstwa Jagiellonii i Cracovii

Jagiellonia Białystok wygrała w 8. kolejce z Podbeskidziem Bielsko-Biała 3:1 i umocniła się na pozycji lidera 2. ligi piłkarskiej. Na 5. miejsce w tabeli awansowała Cracovia, która wygrała w Gliwicach z Piastem 2:0.

W Białymstoku kibice czekali na bramkę aż do 53. minuty, kiedy to gol Marcina Danielewicza dał prowadzenie gospodarzom. Chwilę później wyrównał Damian Zdolski, ale w 74. minucie "Jaga" udokumentowała swoją przewagę golem, który zdobył Tomasz Reginis. W ostatniej minucie wynik spotkania ustalił Łukasz Tyczkowski.

Dwie bramki Piotra Banii dały Cracovii zwycięstwo nad Piastem Gliwice 2:0. "Pasy" mają już na koncie 14 punktów i zajmują 5. miejsce w tabeli.

Do niespodzianki doszło w Radomsku, gdzie miejscowy RKS pokonał Pogoń Szczecin 1:0. Bramkę w ostatniej minucie meczu z rzutu karnego zdobył Bogdan Jóźwiak.