Reklama

Reklama

2. liga: Pogoń - Ruch hitem dla kibiców

Niewątpliwie hitem piłkarskej niedzieli w Polsce jest drugoligowy mecz Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów (początek godz. 17:00).

Oba zespoły, które grają w praktycznie pierwszoligowych składach, prezentują się jak na razie bardzo dobrze - "Portowcy" prowadzą w tabeli (4 zwycięstwa, 2 remisy), zaś Ruch jest czwarty.

Kibice w Szczecinie ponownie zwariowali na punkcie piłki nożnej. Spotkanie z Ruchem, trenowanym przez Jerzego Wyrobka, który ostatni sezon spędził w Szczecinie od dawna elektryzuje fanów Portowców. Spowodowało to, że dziś już naprawdę ciężko o bilety na widowisko, w którym głowne rolę grać będą tacy piłkarze jak Sergio Batata, Paweł Drumlak czy Mariusz Śrutwa.

Reklama

Około godziny 13:00 kasjerka sprzedająca bilety w kasie obok stadionu poinformowała nas, że została już tylko resztka wejściowek i to na najmniej atrakcyjne sektory. Bilety sprzedawane były już od piątku, kiedy to pod kasami ustawiały się kolejki.

W Szczecinie jest piękna, słoneczna pogoda, a na stadionie spodziewane jest 15-17 tysięcy kibiców. Niektórzy optymiści mówią jednak, że może zostać pobity niedawny rekord meczu z Legią, kiedy to ponad 22 tysięcy fanów bordowo-granatowych zasiadło na trybunach szczecińskiego stadionu.

W tę niedzielę może jeszcze będzie o to trudno, jednak jeżeli Pogoń zachowa dobrą passę, to za dwa tygodnie, kiedy odbędą się derby Pomorza (mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia), na obiekt przy Twardowskiego nie uda się zapewnewepchnąć przysłowiowej szpilki.

Ernest Antos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy