2. Bundesliga. Świetny mecz Jakuba Koseckiego

SV Sandhausen w meczu rozgrywanym w ramach 23. kolejki 2. Bundesligi zremisowało 2-2 z 1 FC. Heidenheim. Gola i asystę w tym spotkaniu zanotował Jakub Kosecki.

Były zawodnik m.in. Legii Warszawa na listę strzelców wpisał się już w drugiej minucie spotkania. Chwilę później Kosecki doskonale dograł do Denisa Linsmayera i Sandhausen prowadziło już 2-0.

Później do głosu doszli zawodnicy Heidenheim. Tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Arne Freick, a w drugiej części gry do remisu doprowadził Marc Schnatterer, trafiając z rzutu karnego.

Kosecki przebywał na murawie do 62. minuty spotkania. Daniel Łukasik z kolei wszedł na boisko w 38. minucie meczu, jednak w doliczonym czasie drugiej połowy, opuścił plac gry z powodu drugiej żółtej kartki.

SV Sandhausen - 1. FC Heidenheim 2-2 (2-1)

1-0 Jakub Kosecki (2.)

2-0 Denis Linsmayer (27.)

2-1 Arne Freick (45.)

2-2 Marc Schnatter (66.)

Dowiedz się więcej na temat: 2. Bundesliga | Ola Chlebicka | Daniel Łukasik