Reklama

Reklama

11na11.pl. Nikt nie wytypował poprawnie wszystkich meczów 5. kolejki

​Wiemy już jakimi wynikami zakończyły się spotkania 5. kolejki Ekstraklasy. Obyło się bez większych niespodzianek, lecz i tym razem żaden z użytkowników serwisu 11na11.pl nie wytypował poprawnie rozstrzygnięć wszystkich meczów i nie zdobył maksymalnej liczby punktów. Typerom szyki pokrzyżował szczególnie Piast Gliwice, który sensacyjnie pokonał faworyzowaną Legię Warszawa!

Ekstraklasa. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Najlepszy w tej kolejce okazał się "KRUSZON", który pomylił się jedynie w przypadku spotkania Piasta z Legią. Aż 23 typerów zgarnęło sześć na osiem możliwych punktów. W rankingu generalnym samodzielnym liderem jest "brador", mający na swoim koncie 22 punkty. Drugie miejsce zajmuje "budrys1950" (21,5 pkt), a trzeci jest "Jakub25"(21 pkt).

Spośród ekspertów najlepsi okazali się Tomasz Smokowski oraz lider klasyfikacji "Kadinho1982". Wzbogacili się oni o pięć punktów. Obaj źle obstawili tylko mecze Zagłębia z Lechem i Piasta z Legią. Grzegorz Mielcarski zdobył trzy, a Dariusz Wołowski, Paulina Czarnota-Bojarska oraz "GIENEK" po dwa i pół punktu. Piąta kolejka okazała się wyjątkowo pechowa dla Michała Białońskiego, który zgromadził zaledwie pół punktu.

Reklama

Typuj wyniki Ekstraklasy razem z nami - dołącz do zabawy już dziś!

Ranking generalny 11na11.pl - sprawdź, które zajmujesz miejsce tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje