Siostrze Cristiano Ronaldo puściły nerwy. "Wstyd tak upokarzać człowieka"

Dominika Majdanik

Oprac.: Dominika Majdanik

Dzieje się po meczu Portugalia-Szwajcaria. Siostra Ronaldo była oburzona decyzją trenera
Dzieje się po meczu Portugalia-Szwajcaria. Siostra Ronaldo była oburzona decyzją treneraEtsuo Hara/ Instagram @/elma_oficialGetty Images
Gramy Dalej: Szwajcaria nie do końca pasowała do 1/8 finału. WIDEOGRAMY DALEJ INTERIA.TV

To mocno zezłościło siostrę Ronaldo. Mówi o dużym upokorzeniu

Cristiano nie jest wieczny, to prawda. Nie będzie też grał cały czas. Nie zdobywa już tylu bramek. Jest stary. Portugalia go w ogóle nie potrzebuje. Wszystko co dotychczas osiągnął zostało zapomniane. To wstyd tak upokarzać człowieka
napisała siostra "CR7" w mediach.
Poruszające słowa Elmy Aveiro po meczu
Poruszające słowa Elmy Aveiro po meczuinstagram: @/elma_oficialmateriał zewnętrzny
Dalej Portugalio, teraz czas pomyśleć o kolejnym meczu, który się niebawem zacznie. Portugalia to drużyna a Ronaldo będzie wieczny. Nigdy nie zapomnimy tego, co dla nas zrobiłeś i nadal robisz. Jestem z ciebie dumna mój bracie. Pozostań zawsze sobą
napisała na Instagramie.

Zobacz również:

Cristiano Ronaldo
Cristiano RonaldoAFP/FABRICE COFFRINI/AFP
Cristiano Ronaldo podczas meczu ze Szwajcarią
Cristiano Ronaldo podczas meczu ze SzwajcariąAFP/FABRICE COFFRINI/AFP