Siostrze Cristiano Ronaldo puściły nerwy. "Wstyd tak upokarzać człowieka"
Mimo wysokiej wygranej reprezentacji Portugalii w meczu ze Szwajcarią wciąż gorącym tematem w mediach jest sytuacja związana z Cristiano Ronaldo. Legendarny piłkarz nie miał dużego udziału w tym spotkaniu. Większość czasu spędził bowiem na ławce rezerwowych. Decyzja Fernando Santosa mocna oburzyła siostrę gwiazdora. W mediach nie szczędziła mocnych słów pod adresem szkoleniowca.

Mistrzowie Europy z 2016 roku zrobili wielkie show na boisku. Drużyna w imponującym stylu awansowała do ćwierćfinałów mistrzostw świata w Katarze. Kluczową postacią wczorajszego spotkania był Goncalo Ramos. 21-latek strzelił bowiem hat-tricka. Portugalia ostatecznie wygrała ze Szwajcarią 6:1.
Kibicom i dziennikarzom zapadł szczególnie w pamięci obrazek z "CR7", który przez większą część meczu siedział na ławce. To nie spodobało się siostrze 37-letniego mężczyzny. Kobieta nie zostawiła suchej nitki na trenerze.
To mocno zezłościło siostrę Ronaldo. Mówi o dużym upokorzeniu
Elma Aveiro zamieściła na swoim Instagramie relację, w której odniosła się do wydarzeń w Katarze. Mimo wysokiej wygranej na mistrzostwach, kobieta nie mogła zrozumieć decyzji Santosa dotyczącej Cristiano Ronaldo.
Cristiano nie jest wieczny, to prawda. Nie będzie też grał cały czas. Nie zdobywa już tylu bramek. Jest stary. Portugalia go w ogóle nie potrzebuje. Wszystko co dotychczas osiągnął zostało zapomniane. To wstyd tak upokarzać człowieka

Wypowiedź Averio była skierowana do trenera reprezentacji Portugalii. Sam selekcjoner tłumaczył swoją decyzję potrzebą zmian taktycznych w drużynie. Dodał również, że legendarny piłkarz nadal jest ważną częścią zespołu. Kobieta niedawno opublikowała również wpis, w którym już mniej emocjonalnie podeszła do całej sytuacji.
Dalej Portugalio, teraz czas pomyśleć o kolejnym meczu, który się niebawem zacznie. Portugalia to drużyna a Ronaldo będzie wieczny. Nigdy nie zapomnimy tego, co dla nas zrobiłeś i nadal robisz. Jestem z ciebie dumna mój bracie. Pozostań zawsze sobą
Na relację siostry wybitnego piłkarza zareagowali jej fani. "Bez Ronaldo wielu nie wiedziałoby nawet, gdzie leży Portugalia", "On jest legendą światowego futbolu. Dzięki za reprezentowanie nas", "Cristiano zasługuje na szacunek"- czytamy w poście.










