Reklama

Reklama

Valencia - Juventus 0-2 w Lidze Mistrzów. Cristiano Ronaldo wyrzucony z boiska

Źle zaczął się udział w Champions League, w nowym klubie dla Cristiana Ronaldo. CR7 w 29. min został wyrzucony z boiska.

Źle zaczął się udział w Champions League, w nowym klubie dla Cristiana Ronaldo. CR7 w 29. min został wyrzucony z boiska.

Cristiano Ronaldo w starciu z obrońcą Valencii Murillem, który w polu karnym gospodarzy upadł na murawę. CR7 skubnął lekko rywala w głowę, jakby sądził, że Murillo symuluje upadek! 

Sędzia Felix Brych zdarzenia nie widział, gdyż uwagę miał skoncentrowaną na tym, co dzieje się z piłką przy linii bocznej. Jeden z asystentów podpowiedział mu jednak, co się stało. Jakiż był szok i niedowierzanie, gdy Niemiec wyjął czerowną, a nie żółtą kartkę. 

Reklama

Ronaldo nie mógł w to uwierzyć! Schodząc z boiska, rozpłakał się jak dziecko. Przed zejściem do tunelu zatrzymał się, oparł rękoma. Wyglądał na załamanego. Pocieszał go dyrektor Juventusu Pavel Nedved.

- Moim zdaniem sędzia popełnił błąd. Powinien utemperować zawodników, dając im żółte kartki - ocenił doświadczony trener Andrzej Strejlau, na antenie Polsat Premium 3.

Valencia - Juventus 0-2

MB


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL