Reklama

Reklama

Tottenham - Liverpool 0-2. Skąpo ubrana blondynka przerwała finał Ligi Mistrzów. Wiemy, kim jest

Blondynka w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym, która wbiegła na murawę podczas meczu Liverpoolu z Tottenhamem to modelka Kinsey Wolansky. Wywołując skandal, chciała podpromować działalność pewnego znanego komika, prywatnie - jej chłopaka.

18. minuta meczu finału Ligi Mistrzów na stadionie w Madrycie przyniosła dość niespodziewaną sytuację. Spotkanie trzeba było przerwać, bo na murawę wbiegła kobieta w stroju kąpielowym. Szybko została złapana przez stewardów i przekazana w ręce policji.  

Blondynka miała na kostiumie logo "Vitaly Uncensored". Dlatego też udało się ją szybko zidentyfikować. Logo to nawiązuje do kanału Youtube, prowadzonego przez byłego aktora porno, prankstera Vitaly’a Zdorovetskiy’ego. 

22-letnia Kinsey Wolanski jest jego dziewczyną. Na Instagramie po incydencie na stadionie w Madrycie lawinowo przybyło jej fanów. W tej chwili liczba obserwujących jej profil skoczyła do 1,8 miliona, ale na tym pewnie się nie skończy. Jeśli o taki skok popularności chodziło atrakcyjnej kobiecie, to zapewne już teraz może odtrąbić gigantyczny sukces. Dość powiedzieć, że tuż po meczu liczba jej "followersów" wynosiła około 500 tysięcy użytkowników.

Reklama

Autor: Joanna Potocka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne