Reklama

Reklama

To tutaj Real przygotowuje się do finału! Ceny zwalają z nóg!

W sobotę odbędzie się finał Ligi Mistrzów, w którym Real Madryt zmierzy się z Liverpoolem. Na najważniejszy mecz sezonu „Królewscy” oczekiwać będą w luksusowym hotelu pod Paryżem.

Przypomnijmy, że pierwotnie finał Ligi Mistrzów miał odbyć się Petersburgu. W wyniku bestialskiej agresji Rosji na Ukrainę UEFA zmieniła jednak zdanie i ostateczna walka o "uszatkę" rozegra się na paryskim Stade de France.

Finał Ligi Mistrzów. Real Madryt wynajął luksusowy hotel

Finał odbędzie się w sobotę, natomiast drużyna Realu Madryt uda się do Francji już w czwartek. Podczas trzydniowego zgrupowania ich bazą będzie pięciogwiazdkowy hotel Auberge du Jeu de Palme w miejscowości Chantilly. To około 30 minut drogi od centrum Paryża. 

Real wynajął luksusową willę na wyłączność, co oznacza, że nikt postronny nie będzie mógł wejść do kompleksu. Do dyspozycji piłkarzy i sztabu będą 92 pokoje wzorowane na stylistykę XVIII-wieczną. Cena najdroższego z nich - tak zwanego apartamentu prezydenckiego o powierzchni 200 metrów kwadratowych - zwala z nóg: wynosi aż 2500 funtów za noc!

Reklama

Goście będą mogli skorzystać również z bogato wyposażonego spa, w którego skład wchodzą między innymi baseny, sauny, jacuzzi czy łaźnie. Poza tym na terenie obiektu jest również pole golfowe. Carlo Ancelotti będzie miał z kolei do wyboru aż pięć sal konferencyjnych - każda z najnowocześniejszym sprzętem.  

Jakub Żelepień, Interia

Zobacz TOP 5 bramek i interwencji z Ligi Mistrzów - obejrzyj już teraz!

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL