Reklama

Reklama

Thomas Mueller ćwiczył rzuty karne przed finałem LM

Piłkarz Thomas Mueller wiele czasu spędził we wtorek na ćwiczeniu rzutów karnych. Po treningu z drużyną wykonał jeszcze ok. 60 strzałów z jedenastu metrów. W sobotę w Londynie Bayern Monachium zmierzy się z Borussią Dortmund w finale Ligi Mistrzów.

We wtorek na treningu najpierw między słupkami stanął Lukas Raeder, a później pierwszy bramkarz Bawarczyków Manuel Neuer.

- Takie dodatkowe ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą - skomentował swoje zaangażowanie król strzelców ostatniego mundialu.

Mueller jest najskuteczniejszym zawodnikiem Bayernu. Zdobył w tym sezonie 22 bramki we wszystkich rozgrywkach - Bundeslidze, Pucharze Niemiec i Lidze Mistrzów.

Początek finałowego spotkania Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Bayern Monachium w sobotę o godz. 20.45.

INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo!

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy