"Sagan" nie błyszczał w LM
Manchester United pokonał na wyjeździe duński Aalborg BK 3-0, bramki dla anglików zdobyli, Wayne Rooney, oraz Dimiatar Berbatov, który dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy.
W barwach mistrza Danii cały mecz rozegrał, Marek Saganowski. Polski napastnik niczym szczególnym się nie wyróżnił. Jego występ portal goal.com ocenił na 5.5, jak napisano w uzasadnieniu, osamotniony w ataku Polak nie mógł zbyt wiele zdziałać przeciwko dobrze grającej defensywie "Czerwonych Diabłów".
Wyrażaj emocje pomagając!
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: 96 1140 0039 0000 4504 9100 2004 (SKOPIUJ NUMER KONTA).
Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.