Real Madryt. Cristiano Ronaldo nie pokazał się w stroju na nowy sezon

Przyszłość Cristiana Ronalda w Madrycie jest tematem coraz większych spekulacji. Bezpośrednio po finale Ligi Mistrzów Portugalczyk mówił o swojej grze w Realu w czasie przeszłym, a teraz okazało się, że jest jednym zawodnikiem, który nie pokazał się w stroju na sezon 2018/2019.

- W najbliższych dniach poinformuję kibiców, którzy zawsze byli u mojego boku, o swojej przyszłości. W Realu Madryt było mi cudownie - wypalił po wygraniu trzeci raz z rzędu Ligi Mistrzów Ronaldo. Te słowa wystarczyły, aby w mediach rozpoczęły się spekulacje na temat odejścia piłkarza do innego klubu.

Reklama

Spekulacje podsyciła wtorkowa prezentacja strojów na sezon 2018/2019. Jak donosi Sky Sports News Portugalczyk jest jedynym zawodnikiem pierwszego zespołu, który nie został sfotografowany w nowej koszulce „Królewskich”.

Jednym z potencjalnym klubów, do których miałby trafić Ronaldo jest Manchester United, gdzie 33-latek grał już w latach 2003-2009.

Wytłumaczenie braku udziału CR7 w sesji zdjęciowej nowych strojów jest jednak prozaiczne. Jak podał goal.com odbyła się ona 21 kwietnia, a wtedy Portugalczyk miał po prostu inne zajęcia.

Poza tym Ronaldo jest zobowiązany przestrzegać ścisłych reguł narzuconych mu przez firmę Nike, z którą ma podpisany indywidualny lukratywny kontrakt, a ponieważ dostawcą sprzętu dla Realu jest Adidas, dlatego niekiedy pojawiają się komplikacje, gdy klub chce użyć piłkarza do celów marketingowych.

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo | Real Madryt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje