Reklama

Reklama

PSG - FC Barcelona 4-0. Szymon Marciniak obrażany przez Neymara i Luisa Suareza

Szymon Marciniak prowadził wtorkowe spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Paris Saint Germain a FC Barcelona. Choć arbiter zebrał pozytywne oceny za swój występ, to nie wszyscy zawodnicy na boisku zgadzali się z tą opinią. Pretensje mieli zwłaszcza napastnicy "Dumy Katalonii": Neymar i Luis Suarez, którzy... w trakcie meczu wyzywali polskiego arbitra.

Hiszpańskie media szybko przeanalizowały meczowe nagrania i wyłapały co w stronę polskiego sędziego krzyczały gwiazdy Barcelony. Film pokazuje, jak sfrustrowany Luis Suarez wymachuje rękami w kierunku Marciniaka krzycząc: "cagon!", czyli "mięczak". Swoje niezadowolenie z braku odgwizdania rzutu karnego okazał też Brazylijczyk Neymar, który kazał Polakowi "wyp....lać".

Obserwatorzy zgodnie stwierdzili, że decyzje Marciniaka były jak najbardziej słuszne. Polak zebrał dobre recenzje za swój występ i wygląda na to, że buduje sobie całkiem renomę w środowisku sędziowskim. 36-letni arbiter nie dał się sprowokować wulgarnym okrzykom, przez cały mecz starając się tonować nastroje.

Reklama

Francuski dziennik "L'Equipe" wystawił Polakowi notę 7 w 10-stopniowej skali. Żaden z barcelońskich piłkarzy nie otrzymał tak wysokiej oceny.

Liga Mistrzów: drabinka, strzelcy, terminarz, kartki

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama