Reklama

Reklama

PSG - Bayern 3-0. Ulreich: Nie zastąpię Neuera w stu procentach

Po wysokiej porażce 0-3 z PSG na ekipę Bayernu Monachium spadła fala krytyki. Oberwało się też, już po raz kolejny, Svenowi Ulreichowi, który zastępuje w bramce "Bawarczyków" słynnego Manuela Neuera.

- Nie jestem w stanie w stu procentach zastąpić Neuera - nie ukrywał po meczu Ulreich, który stoi między słupkami w związku z poważną kontuzją stopy podstawowego bramkarza Bayernu.

Wczoraj w Paryżu Ulreich po raz pierwszy został pokonany już w drugiej minucie, gdy Dani Alves szczęśliwie posłał piłkę do siatki pod nogami interweniującego bramkarza.

Jeszcze przed przerwą PSG podwyższyło na 2-0 po ładnym strzale z dystansu Edinsona Cavaniego.

Wielu komentatorów uważa, że w obu przypadkach Ulreich mógł zachować się lepiej, choć trudno głównie jego winić za utratę bramek i porażkę Bayernu.

Reklama

- Przy strzale Cavaniego dotknąłem piłki, ale nie byłem w stanie obronić. To było dobry strzał - bronił się Ulreich, krytykowany już wcześniej za mecz z VfL Wolfsburg (2-2).

- Wiem, że zawsze będą dyskusje na mój temat. Zawsze też mówiłem, że nie jestem w stanie w stu procentach zastąpić Neuera - podkreślił 29-letni bramkarz.

Ulreich zaznaczył, że dwa ostatnie mecze nie były jego najlepszymi występami, ale wcześniej grał dobrze.

W niedzielę w Bundeslidze Bayern zagra na wyjeździe z Herthą Berlin

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama