Reklama

Reklama

Prezydent Napoli Aurelio de Laurentiis mocno uderza w swojego trenera

Prezydent Napoli Aurelio de Laurentiis w mocnych słowach zaatakował trenera swojej drużyny, Maurizio Sarriego. Prowadzonej przez niego drużynie zarzucił brak zaangażowania oraz woli walki w pojedynku z Realem Madryt (1-3). Przyznał, że nie zgadza się z pewnymi decyzjami menedżera oraz wspomniał o wracającym po kontuzji Arkadiuszu Miliku.

- Może, gdyby nie kontuzja Milika, oglądalibyśmy dziś inne Napoli - powiedział de Laurentiis po przegranym 1-3 meczu 1/8 Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Polak wszedł na boisko w 83. minucie spotkania. Był to jego pierwszy występ po 130 dniach walki z kontuzją. W spotkaniu zagrał też Piotr Zieliński, który został zmieniony w 75. minucie.

Prezydent klubu wyraził swoje pretensje w kierunku trenera Sarriego.

- Mam swoje przemyślenia na temat pierwszego składu. Nie zgadzam się z niektórymi decyzjami trenera. Zawodnicy, których kupiłem, nie grali - powiedział wzburzony. Prezydent miał być niezadowolony m.in. także z wprowadzenia Milika w miejsce Marka Hamszika, kapitana ekipy z Neapolu.

Reklama

- Drużynie zabrakło woli walki i zacięcia. Jedynie Lorenzo Insigne miał w sobie sportową złość - komentował de Laurentiis.

Prezydent docenił klasę Realu, który zagrał bardzo dobre spotkanie, jednakowoż podkreślając, że wciąż wierzy w uzyskanie dobrego wyniku w rewanżu. Przed Napoli naprawdę ciężkie zadanie, gdyż aby awansować musieliby wygrać u siebie przynajmniej wynikiem 2-0.

Słowa De Laurentiisa skomentował Sarri, który ostatnio łączony był z objęciem posady trenera Juventusu Turyn.

- Nie rozumiem pretensji prezydenta ani, dlaczego nie przekazał ich bezpośrednio do mnie. To ja jestem osobą odpowiedzialną za ustalanie składu - powiedział Sarri.

Zobacz zestaw par 1/8 finału Ligi Mistrzów

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy