Olympique Marsylia - Manchester City 0-3 w 2. kolejce Ligi Mistrzów

Piłkarze Manchester City nie dali szans swoim rywalom i starcie z Olympique Marsylią zakończyło się pewną wygraną "Obywateli" 3-0.

Manchester City pierwszą bramkę w tym meczu zdobył już w 17. minucie starcia. Kevin De Bruyne przejął piłkę po niecelnym zagraniu zawodnika gospodarzy i momentalnie odegrał ją w pole karne. Na futbolówkę nabiegł Ferran Torres i dopełnił formalności.

Piłkarze z Ligue 1 mogli odpowiedzieć na początku drugiej części gry. Florian Thauvin zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, lecz pędzącą futbolówkę zatrzymał Ederson.

Niewykorzystana okazja zemściła się bardzo szybko. W 76. minucie Ilkay Guendogan najlepiej odnalazł się po zamieszaniu przed bramką francuskiej ekipy i strzałem z bliskiej odległości zdobył kolejnego gola.

Goście nie zatrzymywali się i dołożyli kolejne trafienie w końcówce meczu. Po składnej akcji De Bruyne dograł futbolówkę wzdłuż pola karnego, a Raheem Sterling trącił ją do bramki.

Ruben Santos
71′ Duje Caleta-Car
Aymeric Laporte58′ 77′
62′ Jordan Amavi
Ołeksandr Zinczenko68′
Álvaro González Soberón
Ilkay Guendogan  76′ 78′
64′ Valentin Rongier
Kevin De Bruyne82′
85′ Mickaël Cuisance
Rodrigo Hernández Cascante
Boubacar Kamara
Raheem Sterling  81′
78′ Florian Thauvin
Ferran Torres García  18′ 77′
78′ Nemanja Radonjić
Joao Cancelo68′
85′ Pape Alassane Gueye
Eric García Martret
78′ Dimitri Payet
Taylor Harwood-Bellis
64′ Morgan Sanson
John Stones77′
Kevin Strootman
Adrian Bernabe Garcia
Marley Aké
Thomas Doyle
78′ Darío Ismael Benedetto