Reklama

Reklama

Obrońca Bayernu: Dobrze, że nie Chelsea

Obrońca Bayernu Monachium Willy Sagnol jest zadowolony z wyników losowania 1/4 finał Ligi Mistrzów. Bawarczycy będą walczyć o awans do najlepszej czwórki prestiżowych rozgrywek z AC Milan.

- Gdybyśmy trafili na Chelsea to uznałbym losowanie za fatalne. AC Milan, podobnie jak my, boryka się z różnymi problemami w tym sezonie - powiedział Sagnol.

Reklama

- "Rossoneri" nie znaleźli jeszcze następcy Andrija Szewczenki. Uważam, że ten zespół jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Szanse obu drużyn oceniam 50-50 - dodał obrońca Bayernu.

Philipp Lahm, który był jedną z rewelacji mistrzostw świata w Niemczech, stwierdził, że przed Bayernem okazja do rewanżu. W poprzednim sezonie Milan wyeliminował mistrza Niemiec w 1/8 finału.

- Milan prezentuje typowy włoski styl - mocna defensywa i znakomite indywidualności. To na pewno nie jest łatwy rywal - stwierdził Lahm.

- Wszyscy znają rezultat naszej ostatniej konfrontacji z Milanem (Bayern przegrał 1-4 w rewanżowym meczu 1/8 finału LM 2005/2006 - przyp. red.). To na pewno nie był dla nas moment chwały. Będziemy mieli okazję zrehabilitować za wysoką porażkę - skomentował wynik losowania prezydent klubu Karl-Heinz Rummenigge.

Dowiedz się więcej na temat: AC Milan | milan | obrońca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama