Reklama

Reklama

Neymar zażądał wykluczenia Barcelony z Ligi Mistrzów?

Neymar zażądał wykluczenia Barcelony z Ligi Mistrzów – donosi madrycki „AS”. Brazylijczyk złożył oficjalne doniesienie na były klub w związku z niewypłaceniem 26 milionów euro premii.

Liga Mistrzów - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabele!

Gwiazdorowi Paris Saint-Germain chodzi o pieniądze, które kataloński klub zobowiązał się zapłacić za przedłużenie kontraktu w październiku 2016 roku. Nie jest to mała kwota, wszak chodzi o 26 milionów euro.

Brazylijczyk postanowił domagać się sprawiedliwości za pośrednictwem UEFA. Wraz z grupą prawników złożył oficjalnie doniesienie, w którym zażądał zagrożenia Katalończykom wykluczenia z Ligi Mistrzów.

Reklama

Europejska federacja wystosowała oficjalną odpowiedź, ale nie zajęła się sprawą.

Barcelona dąży do porozumienia w sprawie feralnej premii i chce zawrzeć ugodę z przedstawicielami Neymara. Sprawa nie jest jednak łatwa, bo klub twierdzi, iż w związku z niewypełnieniem przez Brazylijczyka umowy, nie czuje się w obowiązku do wypłaty. Cała sprawa prawdopodobnie zakończy się w sądzie.

25-letni Neymar grał w Barcelonie w latach 2013-2017. Latem przeniósł się do PSG za 222 miliony euro, stając się najdroższym piłkarzem w historii.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL