Reklama

Reklama

Neymar nie wymienił się koszulką, bo obiecał ją legendzie Celticu

Gwiazdor PSG Neymar nie chciał wymienić się koszulką po meczu Ligi Mistrzów z Anthonym Ralstonem, ponieważ jeszcze przed spotkaniem z Celtikiem Glasgow obiecał, że przekaże ją na cele charytatywne dla fundacji prowadzonej przez żonę legendy Celticu Glasgow i Liverpoolu Kennetha Dalglisha.

We wtorek Paris Saint Germain wygrało 5-0 z Celtikiem Glasgow. W trakcie spotkania Anthony Ralston wielokrotnie faulował Neymara. Po meczu Brazylijczyk został oskarżony o to, że nie podał ręki 18-letniemu Szkotowi i nie chciał się wymienić z nim koszulką.

Jak podaje dailymail.co.uk, do wymiany koszulek między Neymarem a Anthonym Ralstonem nie doszło, ponieważ przed meczem Neymar obiecał, że przekaże swoją koszulkę dla fundacji im. Mariny Dalglish.

Kenneth Dalglish na Twitterze podziękował Brazylijczykowi za przekazanie koszulki dla fundacji prowadzonej przez jego żonę.

Reklama

Fundacja powstała w 2005 roku. Założyli ją Kenneth i Mariana Dalglish. Rok wcześniej Pani Dalglish wygrała walkę z nowotworem.

W przyszłym tygodniu koszulka Neymara zostanie zlicytowana podczas aukcji charytatywnej organizowanej przez fundacje im. Mariny Dalglish.

Brazylijczyk świetnie prezentuje się na początku sezonu. W pięciu spotkaniach zdobył pięć bramek i zaliczył pięć asyst.

MC

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL