Reklama

Reklama

Mourinho: Nie lekceważyć Cypryjczyków

Trener Interu Mediolan Jose Mourinho ostrzega swoich graczy, by nie lekceważyli drużyny Anorthosisu Famagusta i odnieśli zwycięstwo, które mocno zbliży ich do fazy pucharowej.

"Nerazzurri" po remisie z Werderem Brema w drugiej kolejce Ligi Mistrzów (1:1) za wszelką cenę chcą powrócić na ścieżkę zwycięstw. Mourinho ma świadomość, że strata punktów z Cypryjczykami może spowodować, że droga zespołu z San Siro po triumf w rozgrywkach może mocno się skomplikować. Apeluje więc do piłkarzy Interu by podeszli do spotkania w pełni skoncentrowani. - To kluczowy pojedynek, który zadecyduje kto może odetchnąć z ulgą i spokojnie przygotowywać się do kolejnych meczów - stwierdził. - Chcemy awansować z pierwszego miejsca w grupie, to dla nas bardzo ważne, ale z deklaracjami musimy poczekać do środy. Jedno jest pewne, musimy wygrać za wszelką cenę - dodał.

Reklama

Mourinho przyznał, że wysokie zwycięstwo z Romą na Stadio Olimpico (4:0) nie ma większego znaczenia w odniesieniu do europejskich pucharów. - W Lidze Mistrzów nie ma miejsca na błędy, ponieważ później nie ma czasu by je naprawiać. Dlatego w środę trzy punkty muszą zostać w Mediolanie - ocenił.

Po dwóch kolejkach zarówno Anorthosis jak i Inter mają po siedem punktów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama