Reklama

Reklama

​Media. Liga Mistrzów może zawitać do Polski. Mecz 1/8 finału w Warszawie?

Obostrzenia związane z koronawirusem sprawiają, że mecz pomiędzy Atletico Madryt i Chelsea FC musi odbyć się na neutralnym gruncie. Hiszpański klub przegląda dostępne opcje, wśród angielskich dziennikarzy panuje przekonanie, że wybór padnie na Bukareszt lub Warszawę.

Restrykcje związane z koronawirusem doprowadziły do wprowadzenia zakazu lotów z Wielkiej Brytanii do Hiszpanii. Wywołało to szereg problemów w świecie sportu także, w uchodzącej za najlepsze rozgrywki piłkarskie na świecie, Lidze Mistrzów.

Reklama

Atletico Madryt musi zapewnić możliwość rozegrania meczu rangi 1/8 finału przeciwko Chelsea FC na terenie neutralnym, poza Hiszpanią. W medialnych spekulacjach pojawiały się najczęściej dwie lokalizacje: Tallin w Estonii i Bukareszt w Rumunii.

Najnowsze doniesienia angielskich dziennikarzy, wspominają także o możliwości przeniesienia spotkania do Warszawy. Obiektem, na którym mogłoby być przeprowadzone spotkanie, byłby stadion Legii. 

Stadion Narodowy jest obecnie przekształcony w tymczasowy szpital, poświęcony walce z koronawirusem. Decyzja w sprawie organizacji meczu Atletico - Chelsea ma zapaść w poniedziałek 8 lutego. Zawody mają odbyć się 23 lutego.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź


Dowiedz się więcej na temat: Liga Mistrzów | Atletico Madryt | chelsea fc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje