Reklama

Reklama

Mark Clattenburg sędzią finału Ligi Mistrzów w Mediolanie

Anglik Mark Clattenburg poprowadzi 28 maja w Mediolanie finał piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się madryckie zespoły - Real i Atletico. Z kolei arbitrem głównym finału Ligi Europejskiej Liverpoolu z Sevillą, 18 maja w Bazylei, będzie Szwed Jonas Eriksson.

41-letni Clattenburg sędziował w tym sezonie sześć meczów Ligi Mistrzów, m.in. dwa z udziałem Atletico oraz jeden, w którym grał Real.

Skład tegorocznego finału LM będzie identyczny jak dwa lata wcześniej. Wówczas w Lizbonie Real pokonał Atletico po dogrywce 4-1.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy