Reklama

Reklama

Mario Goetze wrócił do zespołu, ale nie ukończył treningu

Pomocnik Borussii Dortmund Mario Goetze po raz pierwszy od trzech tygodni trenował we wtorek z drużyną. Jego występ w sobotnim finale piłkarskiej Ligi Mistrzów w Londynie z Bayernem Monachium stoi jednak nadal pod znakiem pytania, bowiem nie dokończył zajęć.


20-letni zawodnik naderwania mięśnia dwugłowego uda nabawił się 30 kwietnia w drugim meczu półfinałowym z Realem w Madrycie.

Przez trzy tygodnie się leczył i cały czas nie było wiadomo, czy wystarczy mu czasu, by się wykurować. Teraz po raz pierwszy wyszedł na trening z drużyną, ale po paru minutach przerwał go, łapiąc się za kontuzjowaną nogę.

Borussia na razie nie chce komentować całej sprawy. Wiadomo jedynie, że piłkarz jeszcze we wtorek wieczorem przejdzie dodatkowe badania.

Reklama

Dla samego Goetzego mógłby to być szczególny mecz - ostatni w barwach Borussii, a jednocześnie będzie musiał rywalizować ze swoim przyszłym klubem. Od 1 lipca będzie piłkarzem Bayernu.

INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy