Reklama

Reklama

Lokomotiw - Bayern 1-2. Tak dezynfekowano Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski nie błyszczał we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Lokomotiwem Moskwa. Za to wideo z wejścia Polaka na stadion w Moskwie szybko podbiło Internet!

Pandemia koronawirusa nie ułatwia życia piłkarzom. Aby minimalizować ryzyko odwoływania meczów i zakażeń wśród zawodników, gracze poddawani są skrupulatnemu reżimowi sanitarnemu.

Reklama

Na dodatkowe środki bezpieczeństwa postawiono także w Moskwie, gdzie każdy wkraczający na stadion musiał przejść przez maszynę do dezynfekcji. 

Bayern Monachium podzielił się z kibicami nagraniami z przejścia przez kapsułę. Wrażenie Lewandowskiego - jako maszyny wkraczającej do boju - zostało jedynie spotęgowane.

"Rezultat skanowania: 100% goli" - skomentował wideo portal Goal.com. 

Ostatecznie Lewandowski, choć spędził na boisku 90 minut, tym razem nie trafił do bramki przeciwnika. Bramki dla Bayernu zdobywali za to Leon Goretzka i Joshua Kimmich, a Lokomotiw odpowiedział jedynie trafieniem Antona Miranczuka.

W drużynie Lokomotiwu całe spotkanie rozegrali Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus. Obaj rozegrali solidne zawody, ale to nie wystarczyło, by sprawić niespodziankę w starciu z obrońcą tytułu.

WG

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Liga Mistrzów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje