Liga Mistrzów. Zawodnicy Lyonu zostali okradzeni w czasie meczu z Barceloną

Trzej zawodnicy Lyonu nie będą miło wspominać spotkania z Barceloną. Mimo dobrego wyniku na boisku (0-0), do ich domów włamali się w tym czasie złodzieje.

Niemałe było zdziwienie Memphisa Depaya, Lukasa Tousarta i Pape’a Cheikha Diopa, gdy po spotkaniu Ligi Mistrzów wrócili do swoich mieszkań. Jak się okazało, niedługo wcześniej mieli tam niespodziewaną „wizytę” nieproszonych gości. Każdy z domów został obrabowany. Dokładne straty, jakie ponieśli piłkarze nie są jeszcze znane, wiadomo tylko, że chodzi o biżuterię oraz znaczne kwoty pieniędzy.

Reklama

Nie jest jasne, czy włamań dokonała ta sama grupa osób. Do wszystkich doszło w miejscowościach położonych na zachód od Lyonu, choć dość daleko od siebie.

To nie pierwszy taki przypadek w ostatnim czasie. Podobne nieprzyjemności przeżyli pod koniec roku m.in. gracze z Paryża, Thiago Silva i Eric Choupo-Moting. Jeszcze inną "przygodę" miał Arkadiusz Milik, który wracał po meczu do domu, gdy nagle napastnicy zajechali mu drogę skuterem, przystawili pistolet do głowy i zmusili do oddania luksusowego zegarka.

RP

Zobacz wyniki Ligi Mistrzów


Dowiedz się więcej na temat: Olimpique Lyon | Memphis Depay | Lucas Tousart

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje