Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Wygrana Bayernu, Szczęsny lepszy od Krychowiaka

Wyniki i program meczów 3. kolejki i tabele piłkarskiej Ligi Mistrzów:

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, terminarz i strzelcy


22 października, wtorek

grupa A

Galatasaray Stambuł - Real Madryt 0-1 (0-1)

Club Brugge - Paris Saint-Germain 0-5 (0-1)

 

                           M  Z R P Bramki Pkt

 1. Paris Saint-Germain    3  3 0 0  9-0    9

 2. Real Madryt            3  1 1 1  3-5    4

 3. Club Brugge            3  0 2 1  2-7    2

Reklama

 4. Galatasaray Stambuł    3  0 1 2  0-2    1

 

grupa B

Olympiakos Pireus - Bayern Monachium      2-3 (1-1)

Tottenham Hotspur - Crvena Zvezda Belgrad 5-0 (3-0)

 

 1. Bayern Monachium       3  3 0 0 13-4    9

 2. Tottenham Hotspur      3  1 1 1  9-9    4

 3. Crvena Zvezda Belgrad  3  1 0 2  3-9    3

 4. Olympiakos Pireus      3  0 1 2  5-8    1

 

grupa C

Szachtar Donieck - Dinamo Zagrzeb  2-2 (1-1)

Manchester City - Atalanta Bergamo 5-1 (2-1)

 

 1. Manchester City        3  3 0 0 10-1    9

 2. Dinamo Zagrzeb         3  1 1 1  6-4    4

 3. Szachtar Donieck       3  1 1 1  4-6    4

 4. Atalanta Bergamo       3  0 0 3  2-11   0

 

grupa D

Atletico Madryt - Bayer Leverkusen 1-0 (0-0)

Juventus Turyn - Lokomotiw Moskwa  2-1 (0-1)

 

 1. Juventus Turyn         3  2 1 0  7-3    7

 2. Atletico Madryt        3  2 1 0  5-2    7

 3. Lokomotiw Moskwa       3  1 0 2  3-5    3

 4. Bayer Leverkusen       3  0 0 3  1-6    0

 

23 października, środa

 

grupa E

FC Salzburg - SSC Napoli (godz. 21.00)

KRC Genk - Liverpool     (21.00)

       

tabela:

 1. SSC Napoli             2  1 1 0  2-0    4

 2. FC Salzburg            2  1 0 1  9-6    3

 3. Liverpool              2  1 0 1  4-5    3

 4. KRC Genk               2  0 2 1  2-6    1

 

grupa F

Inter Mediolan - Borussia Dortmund (21.00)

Slavia Praga - Barcelona           (21.00)

 

 1. Borussia Dortmund      2  1 1 0  2-0    4

 2. Barcelona              2  1 1 0  2-1    4

 3. Inter Mediolan         2  0 1 1  2-3    1

 4. Slavia Praga           2  0 1 1  1-3    1

 

grupa G

RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg (18.55)

Benfica Lizbona - Olympique Lyon  (21.00)

 

 1. Zenit Sankt Petersburg 2  1 1 0  4-2    4

 2. Olympique Lyon         2  1 1 0  3-1    4

 3. RB Lipsk               2  1 0 1  2-3    3

 4. Benfica Lizbona        2  0 0 2  2-5    0

 

grupa H

Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn (21.00)

Lille OSC - Valencia            (21.00)

 

 1. Ajax Amsterdam         2  2 0 0  6-0    6

 2. Chelsea Londyn         2  1 0 1  2-2    3

 3. Valencia               2  1 0 1  1-3    3

 4. Lille                  2  0 0 2  1-5    0

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, terminarz i strzelcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje