Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Wybierz z nami TOP 10 interwencji fazy grupowej

W oczekiwaniu na 2022 rok i fazę pucharową Ligi Mistrzów na łamach Interii podsumowujemy to, co wydarzyło się w fazie grupowej. Tym razem nasi Czytelnicy mają możliwość wybrania najlepszych interwencji bramkarskich! Wojciech Szczęsny, Manuel Neuer, a może Keylor Navas? Kto popisał się największym bramkarskich kunsztem?

W fazie grupowej Ligi Mistrzów bramkarze mieli pełne ręce roboty. Najbardziej zapracowany był bramkarz Sheriffa Tyraspol - Jorgos Atanasiadis, który zanotował 29 udanych interwencji. W tej klasyfikacji za nim uplasowali się Simon Mignolet (28) oraz Odiseas Vlachodimos i Thibaut Courtois (obaj po 22 interwencje).

Tyle jeśli chodzi o statystyki. W głosowaniu na najlepszą interwencję fazy grupowej chodzi bowiem o najbardziej widowiskowe parady. Takie, które są potem długo wspominane przez kibiców. Wojciech Szczęsny, Manuel Neuer, David de Gea... Wśród bramkarzy, którzy popisali się między słupkami nie brakuje największych gwiazd futbolu.

Reklama

Liga Mistrzów. Wybieramy najlepszą interwencję fazy pucharowej

Obejrzyj przygotowaną przez nas kompilację, a następnie weź udział w ankiecie. Głos możesz oddać na dowolną liczbę interwencji. Zaznacz te, które uznasz za najlepsze!

Czytaj także: Liga Mistrzów. Wybierz z nami TOP 10 goli fazy grupowej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL