Reklama

Reklama

​Liga Mistrzów. Valencia złożyła skargę do UEFA w sprawie stanu murawy na San Siro

Podczas meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Atalantą Valencia może mieć nieco utrudnione zadanie. Nie chodzi tu bynajmniej o formę włoskiego rywala, a o stan murawy na San Siro, który miał wywołać złość w hiszpańskiej ekipie. Działacze "Nietoperzy" postanowili nawet złożyć skargę do UEFA.

Już podczas wtorkowego oficjalnego treningu na mediolańskim stadionie piłkarze Valencii byli wściekli, widząc jak wygląda murawa. Jak donosił dziennik "Marca", w wielu miejscach boiska brakowało trawy, a ze względu na stan nawierzchni piłka nie zawsze zachowywała się naturalnie, zmieniając tor lotu.

Według informacji hiszpańskich dziennikarzy, działacze Valencii mieli złożyć skargę do UEFA podczas tradycyjnego spotkania technicznego.

Mecz Atalanta - Valencia będzie piątym spotkaniem rozgrywanym na płycie San Siro w ciągu 11 dni. Przypomnijmy, Atalanta rozgrywa mecze Ligi Mistrzów w Mediolanie ze względu na remont własnego obiektu.

Reklama

TB

Liga Mistrzów. Pary, terminarz i wyniki 1/8 finału

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy