Reklama

Reklama

Liga Mistrzów: The New Saints FC w 2. rundzie kwalifikacji

Adrian Cieślewicz zagra w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. Polski pomocnik urodzony w Gnieźnie awansował do niej razem z zespołem The New Saints FC. Mistrz Walii wyeliminował B36 Torshavn, w którego barwach występuje brat Adriana - Łukasz.

The New Saints byli zdecydowanie lepsi w dwumeczu. na wyjeździe wygrali 2-1, a w rewanżu, który odbył się 7 lipca zwyciężyli aż 4-1.

Klasą dla siebie był ich napastnik Michael Wilde, który w sumie strzelił cztery gole (jeden w pierwszym meczu i hat-trick we wtorek).

Adrian Cieślewicz w rewanżu występował przez 62 minuty. Natomiast honorową bramkę dla klubu z Wysp Owczych podczas meczu w Walii zdobył Łukasz Cieślewicz.

W drugiej rundzie kwalifikacji do gry włączy się Lech Poznań.

Mistrzowie Polski rozpoczną walkę o awans do Ligi Mistrzów 14 lipca wyjazdowym meczem z FK Sarajewo.

Reklama

Rewanż odbędzie się 22 lipca w Poznaniu.

Zobacz wyniki 1. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

Zobacz zestaw par 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy