Liga Mistrzów: The New Saints FC - FC Kopenhaga 0-2 (0-1)

W spotkaniu rozgrywek Ligi Mistrzów, które rozegrane zostało 23 lipca, zespół The New Saints przegrał z FC Kopenhaga 0-2 (0-1). Mecz na Park Hall Stadium w Oswestry / Croesoswallt obejrzało 1 230 widzów.

Liga Mistrzów
2019-07-23 20:00 | Stadion: Park Hall Stadium | Widzów: 1230 | Arbiter: A. Harkam
The New Saints FC
FC Kopenhaga
0
2
P. Soteriou 18'
R. Skov 61'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Kopenhaga w 18. minucie spotkania, gdy Pieros Soteriou strzelił pierwszego gola.

W 35. minucie za Rasmusa Falka wszedł Zeca. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu FC Kopenhaga.

W 46. minucie Dame N'Doye został zmieniony przez Jonasa Oldera, co miało wzmocnić jedenastkę FC Kopenhaga. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Deana Ebbe'a na Grega Drapera. Jedyną kartkę w meczu arbiter pokazał Kestonowi Daviesowi z drużyny gospodarzy. Była to 58. minuta pojedynku.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FC Kopenhaga w 61. minucie spotkania, gdy Robert Skov zdobył z karnego drugą bramkę. W 62. minucie Pieros Soteriou został zmieniony przez Viktora Fischera, co miało wzmocnić zespół FC Kopenhaga. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Adriana Cieślewicza na Joasha Nembharda w 75. minucie.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 0-2.

Sten Michael Grytebust
58′ Keston Ellis Davies
Robert Skov  61′ (k.)
75′ Adrian Cieślewicz
Carl Johan Holse Justesen
56′ Dean Ebbe
Guillermo Varela
75′ Joash Nembhard
José Carlos Gonçalves Rodrigues35′
Billy Haywood Whitehouse
Viktor Gorridsen Fischer62′
Kurtis Byrne
Nicolaj Thomsen
56′ Gregory Alexander Draper
Jonas Older Wind46′

Jedenastka FC Kopenhaga była w posiadaniu piłki przez 67 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym meczu.

Sędzia nie ukarał piłkarzy gości żadną kartką, natomiast zawodnikom The New Saints przyznał jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie dokonał dwóch zmian. Natomiast drużyna FC Kopenhaga wykorzystała wszystkie zmiany.