Liga Mistrzów: SP Tre Penne - Don Denis FC Santa Coloma 0-1 (0-0)

25 czerwca na Stadiumi Fadil Vokrri w Prisztinie odbył się mecz rozgrywek Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Tre Penne a FC Santa Coloma. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Santa Coloma 1-0, które wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 35 widzów.

Liga Mistrzów
2019-06-25 15:00 | Stadion: Stadiumi Fadil Vokrri | Widzów: 35 | Arbiter: I. McNabb
SP Tre Penne
Don Denis FC Santa Coloma
0
1
Javi Camochu 75'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut drużyna FC Santa Coloma zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Tre Penne była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia wręczył Andreu Ramosowi z drużyny FC Santa Coloma. Była to 36. minuta pojedynku.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Na drugą połowę zespół Tre Penne wyszedł w zmienionym składzie, za Davide Cesariniego wszedł Matteo Semprini. W 58. minucie Federico Innocenti został zmieniony przez Riccarda Innocentiego.

W 68. minucie w jedenastce FC Santa Coloma doszło do zmiany. Chus Sosa wszedł za André Azevedo.

Jedynego gola meczu strzelił Javi Camochu dla drużyny FC Santa Coloma. Bramka padła w tej samej minucie. Na 11 minut przed zakończeniem starcia w jedenastce Tre Penne doszło do zmiany. Aron Giacomoni wszedł za Matteo Derjaiego.

W 80. minucie kartką został ukarany Aleix Cistero, zawodnik FC Santa Coloma. Chwilę później trener FC Santa Coloma postanowił bronić wyniku. W 81. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Jordiego Aláeza wszedł Enric Pi, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce FC Santa Coloma utrzymać prowadzenie. Na trzy minuty przed zakończeniem meczu w drużynie FC Santa Coloma doszło do zmiany. Nicolas Medina wszedł za Pedro Santosa.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Tre Penne: Nicoli Gaiemu w 89. minucie i Michaelowi Angeliniemu w drugiej minucie doliczonego czasu pojedynku.

Eloy Casals Rubio
46′ Davide Cesarini
Moisés San Nicolás Schellens
79′ Matteo Derjai
Jordi Aláez Peña81′
89′ Nicola Gai
Lorenzo Burón Aranda
58′ Federico Innocenti
Aleix Cisteró Serna80′
90′ Michael Angelini
Andrés Fabián Benítez Ruiz Diaz
79′ Aron Giacomoni
Albert Mercadé
Luca Olivieri
Enric Pi Solá81′
Marco Ringucci
Víctor Rodríguez Soria
46′ Matteo Semprini
Jesús David Sosa Sebastià68′
Giacomo Zafferani
Nicolás Esteban Medina Ríos87′
58′ Riccardo Innocenti