Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. PSG potwierdza: Piłkarz zakażony koronawirusem

Jak poinformowała oficjalna strona PSG jeden z piłkarzy klubu otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Drużyna nie zdradziła, o którego zawodnika chodzi, jednak zapewniła, że pozostał on w ośrodku treningowym klubu.

Informacja o zakażeniu została opublikowana za pośrednictwem mediów społecznościowych. PSG ogłosiło, że jeden z zawodników jest zakażony i w najbliższym czasie odbędą się kolejne testy. 

Z tego powodu zostanie odwołane spotkanie pomiędzy drużyną U-19 a klubem Versailles. Zdarzenie nie wpłynie jednak na dzisiejsze spotkanie Ligi Mistrzów, w którym stołeczna ekipa zmierzy się z Atalantą. 

- Testy wykazały, że przebywający w ośrodku treningowym gracz Paris Saint-Germain uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Zgodnie z obowiązującym protokołem zdrowotnym, piłkarz został odizolowany od reszty drużyny i wkrótce zostaną przeprowadzone dalsze testy - możemy przeczytać w komunikacie. 

Reklama

Pozostali zawodnicy klubu już wcześniej udali się do Lizbony, gdzie i tak będą poddani kolejnym testom. Spotkanie przeciwko Atalancie Bergamo rozpocznie się już dziś (12.08), o godzinie 21:00. Transmisja: Polsat Sport Premium 1, platforma IPLA.

Zobacz więcej doniesień o Lidze Mistrzów

PA

Dowiedz się więcej na temat: Paris Saint-Germain | koronawirus w piłce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje