Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Posada Koemana wisi na włosku

Po wczorajszym blamażu, w którym Barcelona wynikiem 1-4 uległa na własnym boisku PSG w spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów, zagrożona jest posada Ronalda Koemana. Holenderski szkoleniowiec nie spełnia pokładanych w nim nadziei i wiele wskazuje na to, że po sezonie pożegna się ze stanowiskiem.

Jak donosi Fabrizio Romano, pozostanie Holendra w klubie jest ściśle powiązane z dwumeczem, w którym rywalem Barcelony jest właśnie mistrz Francji. Według cenionego włoskiego dziennikarza odpadnięcie z rywalizacji już na tym etapie sprawi, że Koeman na pewno nie poprowadzi zespołu z Katalonii w przyszłym sezonie.

Ma to związek zarówno ze stylem, który prezentuje Barcelona za kadencji holenderskiego trenera, jak i przede wszystkim z niesatysfakcjonującymi wynikami drużyny. Co prawda Barcelona wygrała ostatnie siedem ligowych spotkań z rzędu, ale wciąż traci osiem punktów do liderującego Atletico, które w dodatku nadal ma zaległy mecz.

Reklama

Barcelona w ostatnim czasie ma nie tylko problemy sportowe. Klub boryka się z ogromnymi długami, a w obliczu deklasacji, jakiej byliśmy świadkami w meczu z PSG, wraca też temat odejścia Leo Messiego. Wiele mówi się o tym, że kryzys, jaki miał miejsce przed sezonem, został zażegnany tylko chwilowo i legenda klubu po trwającej kampanii odejdzie z drużyny. Co ciekawe, wśród potencjalnych pracodawców argentyńskiego gwiazdora na pierwszym miejscu wymienia się właśnie PSG.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy