Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Oto powód przesunięcia Szymona Marciniaka z boiska do wozu VAR

Najlepszy polski sędzia eksportowy Szymon Marciniak miał prowadzić jutrzejsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów Ajax Amsterdam - Real Madryt. Ostatecznie przesunięto go z boiska do wozu VAR, a arbitrem mianowano Słoweńca Damira Skominę. Sprawdziliśmy, jaki był powód tej zamiany.

Okazuje się, że przyczyna wymiany sędziów była prozaiczna - względy zdrowotne. Szymon Marciniak poczuł ból w nerwie kulszowym, przez co nie chciał ryzykować pogorszenia stanu zdrowia i poprosił o zmianę sędziego.

W tej sytuacji z gwizdkiem na boisko w Amsterdamie wybiegnie Skomina, a Polak wejdzie do wozu VAR, gdzie jego asystentem będzie Paweł Gil, który pierwotnie miał być głównym asystentem wideo.

Wedle wstępnych planów Szymon Marciniak ma poprowadzić rewanżowe spotkanie Real - Ajax, 5 marca, o godz. 21.

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy