Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Nie tylko Barcelona - Bayern. Kiedy inne hity? [TERMINARZ]

Liga Mistrzów rozpoczyna sezon 2021/2022 od hitu FC Barcelona - Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim, ale wspaniałych meczów nie zabraknie też później w terminarzu LM. Transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów w Polsat Box Go i Polsat Sport Premium.

Losowanie Ligi Mistrzów skojarzyło ze sobą w jednej grupie takie wielkie kluby jak PSG i Manchester City (grupa A), AC Milan, Atletico Madryt i Liverpool (grupa B), Inter i Real Madryt (grupa D), Barcelonę i Bayern (grupa E) oraz Chelsea i Juventus (grupa H). Hitowych meczów i klasyków Ligi Mistrzów nie zabraknie więc w żadnej kolejce fazy grupowej. Niżej znajdziecie nasz subiektywny wybór siedmiu największych hitów września w Lidze Mistrzów, podział na grupy LM oraz terminarz Ligi Mistrzów w dwóch ujęciach: kolejka po kolejce oraz grupa po grupie. Transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów w Polsat Box Go i Polsat Sport Premium.

Reklama

Liga Mistrzów - top 7 hitów września (terminarz)

14 września godz. 21: FC Barcelona - Bayern Monachium

15 września godz. 21: Inter - Real Madryt

15 września godz. 21: Liverpool - AC Milan

15 września godz. 21: Manchester City - RB Lipsk

28 września godz. 21: PSG - Manchester City

28 września godz. 21: AC Milan - Atletico Madryt

29 września godz. 21: Juventus - Chelsea

Ligi Mistrzów - podział na grupy

Grupa A: Club Brugge, Manchester City, PSG, RB Lipsk

Grupa B: AC Milan, Atletico Madryt, Liverpool, FC Porto

Grupa C: Ajax, Besiktas, Borussia Dortmund, Sporting

Grupa D: Inter, Real Madryt, Szachtar Donieck, Sheriff Tyraspol

Grupa E: FC Barcelona, Bayern Monachium, Benfica, Dynamo Kijów

Grupa F: Atalanta, Manchester United, Villareal, Young Boys

Grupa G: Lille, RB Salzburg, Sevilla, VfL Wolfsburg

Grupa H: Chelsea, Juventus, Malmö FF, Zenit

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - KOLEJKA PO KOLEJCE

Liga Mistrzów - terminarz - 1. kolejka (14-15 września 2021)

14 września godz. 18.45: Sevilla - Salzburg

14 września godz. 18.45: Young Boys - Manchester Utd

14 września godz. 21: FC Barcelona - Bayern Monachium

14 września godz. 21: Chelsea - Zenit

14 września godz. 21: Dynamo Kijów - Benfica

14 września godz. 21: Lille - VfL Wolfsburg

14 września godz. 21: Malmö FF - Juventus

14 września godz. 21: Villarreal - Atalanta

15 września godz. 18.45: Besiktas - Borussia Dortmund

15 września godz. 18.45: Sheriff Tyraspol - Szachtar

15 września godz. 21: Atletico Madryt - FC Porto

15 września godz. 21: Club Brugge - PSG

15 września godz. 21: Inter - Real Madryt

15 września godz. 21: Liverpool - AC Milan

15 września godz. 21: Manchester City - RB Lipsk

15 września godz. 21: Sporting - Ajax

Liga Mistrzów - terminarz - 2. kolejka (28-29 września 2021)

28 września godz. 18.45: Ajax - Besiktas

28 września godz. 18.45: Szachtar - Inter

28 września godz. 21: AC Milan - Atletico Madryt

28 września godz. 21: Borussia Dortmund - Sporting

28 września godz. 21: FC Porto - Liverpool

28 września godz. 21: PSG - Manchester City

28 września godz. 21: RB Lipsk - Club Brugge

28 września godz. 21: Real Madryt - Sheriff Tyraspol

29 września godz. 18.45: Atalanta - Young Boys

29 września godz. 18.45: Zenit - Malmö FF

29 września godz. 21: Bayern Monachium - Dynamo Kijów

29 września godz. 21: Benfica - FC Barcelona

29 września godz. 21: Juventus - Chelsea

29 września godz. 21: Manchester Utd - Villarreal

29 września godz. 21: Salzburg - Lille

29 września godz. 21: VfL Wolfsburg - Sevilla

Liga Mistrzów - terminarz - 3. kolejka (19-20 października 2021)

19 października godz. 18.45: Besiktas - Sporting

19 października godz. 18.45: Club Brugge - Manchester City

19 października godz. 21: Ajax - Borussia Dortmund

19 października godz. 21: Atletico Madryt - Liverpool

19 października godz. 21: FC Porto - AC Milan

19 października godz. 21: Inter - Sheriff Tyraspol

19 października godz. 21: PSG - RB Lipsk

19 października godz. 21: Szachtar - Real Madryt

20 października godz. 18.45: FC Barcelona - Dynamo Kijów

20 października godz. 18.45: Salzburg - VfL Wolfsburg

20 października godz. 21: Benfica - Bayern Monachium

20 października godz. 21: Chelsea - Malmö FF

20 października godz. 21: Lille - Sevilla

20 października godz. 21: Manchester Utd - Atalanta

20 października godz. 21: Young Boys - Villarreal

20 października godz. 21: Zenit - Juventus

Liga Mistrzów - terminarz - 4. kolejka (2-3 listopada 2021)

2 listopada godz. 18.45: Malmö FF - Chelsea

2 listopada godz. 18.45: VfL Wolfsburg - Salzburg

2 listopada godz. 21: Atalanta - Manchester Utd

2 listopada godz. 21: Bayern Monachium - Benfica

2 listopada godz. 21: Dynamo Kijów - FC Barcelona

2 listopada godz. 21: Juventus - Zenit

2 listopada godz. 21: Sevilla - Lille

2 listopada godz. 21: Villarreal - Young Boys

3 listopada godz. 18.45: AC Milan - FC Porto

3 listopada godz. 18.45: Real Madryt - Szachtar

3 listopada godz. 21: Borussia Dortmund - Ajax

3 listopada godz. 21: Liverpool - Atletico Madryt

3 listopada godz. 21: Manchester City - Club Brugge

3 listopada godz. 21: RB Lipsk - PSG

3 listopada godz. 21: Sheriff Tyraspol - Inter

3 listopada godz. 21: Sporting - Besiktas

Liga Mistrzów - terminarz - 5. kolejka (23-24 listopada 2021)

23 listopada godz. 18.45: Dynamo Kijów - Bayern Monachium

23 listopada godz. 18.45: Villarreal - Manchester Utd

23 listopada godz. 21: FC Barcelona - Benfica

23 listopada godz. 21: Chelsea - Juventus

23 listopada godz. 21: Lille - Salzburg

23 listopada godz. 21: Malmö FF - Zenit

23 listopada godz. 21: Sevilla - VfL Wolfsburg

23 listopada godz. 21: Young Boys - Atalanta

24 listopada godz. 18.45: Besiktas - Ajax

24 listopada godz. 18.45: Inter - Szachtar

24 listopada godz. 21: Atletico Madryt - AC Milan

24 listopada godz. 21: Club Brugge - RB Lipsk

24 listopada godz. 21: Liverpool - FC Porto

24 listopada godz. 21: Manchester City - PSG

24 listopada godz. 21: Sheriff Tyraspol - Real Madryt

24 listopada godz. 21: Sporting - Borussia Dortmund

Liga Mistrzów - terminarz - 6. kolejka (7-8 grudnia 2021)

7 grudnia godz. 18.45: PSG - Club Brugge

7 grudnia godz. 18.45: RB Lipsk - Manchester City

7 grudnia godz. 21: AC Milan - Liverpool

7 grudnia godz. 21: Ajax - Sporting

7 grudnia godz. 21: Borussia Dortmund - Besiktas

7 grudnia godz. 21: FC Porto - Atletico Madryt

7 grudnia godz. 21: Real Madryt - Inter

7 grudnia godz. 21: Szachtar - Sheriff Tyraspol

8 grudnia godz. 18.45: Juventus - Malmö FF

8 grudnia godz. 18.45: Zenit - Chelsea

8 grudnia godz. 21: Atalanta - Villarreal

8 grudnia godz. 21: Bayern Monachium - FC Barcelona

8 grudnia godz. 21: Benfica - Dynamo Kijów

8 grudnia godz. 21: Manchester Utd - Young Boys

8 grudnia godz. 21: Salzburg - Sevilla

8 grudnia godz. 21: VfL Wolfsburg - Lille

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA A: Club Brugge, Manchester City, PSG, RB Lipsk

I kolejka - środa 15 września godz. 21

Club Brugge - PSG

Manchester City - RB Lipsk

II kolejka - wtorek 28 września godz. 21

PSG - Manchester City

RB Lipsk - Club Brugge

III kolejka - wtorek 19 października

godz. 18.45: Club Brugge - Manchester City

godz. 21: PSG - RB Lipsk

IV kolejka - środa 3 listopada godz. 21

Manchester City - Club Brugge

RB Lipsk - PSG

V kolejka - środa 24 listopada godz. 21

Club Brugge - RB Lipsk

Manchester City - PSG

VI kolejka - wtorek 7 grudnia godz. 18.45

PSG - Club Brugge

RB Lipsk - Manchester City

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA B: AC Milan, Atletico Madryt, Liverpool, FC Porto

I kolejka - środa 15 września godz. 21

Atletico Madryt - FC Porto

Liverpool - AC Milan

II kolejka - wtorek 28 września godz. 21

AC Milan - Atletico Madryt

FC Porto - Liverpool

III kolejka - wtorek 19 października godz. 21

Atletico Madryt - Liverpool

FC Porto - AC Milan

IV kolejka - środa 3 listopada

godz. 18.45: AC Milan - FC Porto

godz. 21: Liverpool - Atletico Madryt

V kolejka - środa 24 listopada godz. 21

Atletico Madryt - AC Milan

Liverpool - FC Porto

VI kolejka - wtorek 7 grudnia godz. 21

AC Milan - Liverpool

FC Porto - Atletico Madryt

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA C: Ajax, Besiktas, Borussia Dortmund, Sporting

I kolejka - środa 15 września

godz. 18.45: Besiktas - Borussia Dortmund

godz. 21: Sporting - Ajax

II kolejka - wtorek 28 września

godz. 18.45: Ajax - Besiktas

godz. 21: Borussia Dortmund - Sporting

III kolejka - wtorek 19 października

godz. 18.45: Besiktas - Sporting

godz. 21: Ajax - Borussia Dortmund

IV kolejka - środa 3 listopada godz. 21

Borussia Dortmund - Ajax

Sporting - Besiktas

V kolejka - środa 24 listopada

godz. 18.45: Besiktas - Ajax

godz. 21: Sporting - Borussia Dortmund

VI kolejka - wtorek 7 grudnia godz. 21

Ajax - Sporting

Borussia Dortmund - Besiktas 

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA D: Inter, Real Madryt, Szachtar Donieck, Sheriff Tyraspol

I kolejka - środa 15 września

godz. 18.45: Sheriff Tyraspol - Szachtar

godz. 21: Inter - Real Madryt

II kolejka - wtorek 28 września

godz. 18.45: Szachtar - Inter

godz. 21: Real Madryt - Sheriff Tyraspol

III kolejka - wtorek 19 października godz. 21

Inter - Sheriff Tyraspol

Szachtar - Real Madryt

IV kolejka - środa 3 listopada

godz. 18.45: Real Madryt - Szachtar

godz. 21: Sheriff Tyraspol - Inter

V kolejka - środa 24 listopada

godz. 18.45: Inter - Szachtar

godz. 21: Sheriff Tyraspol - Real Madryt

VI kolejka - wtorek 7 grudnia godz. 21

Real Madryt - Inter

Szachtar - Sheriff Tyraspol

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA E: FC Barcelona, Bayern Monachium, Benfica, Dynamo Kijów

I kolejka - wtorek 14 września godz. 21

FC Barcelona - Bayern Monachium

Dynamo Kijów - Benfica

II kolejka - środa 29 września

29 września godz. 21: Bayern Monachium - Dynamo Kijów

29 września godz. 21: Benfica - FC Barcelona

III kolejka - środa 20 października

godz. 18.45: FC Barcelona - Dynamo Kijów

godz. 21: Benfica - Bayern Monachium

IV kolejka - wtorek 2 listopada godz. 21:

Bayern Monachium - Benfica

Dynamo Kijów - FC Barcelona

V kolejka - wtorek 23 listopada

godz. 18.45: Dynamo Kijów - Bayern Monachium

godz. 21: FC Barcelona - Benfica

VI kolejka - środa 8 grudnia godz. 21

Bayern Monachium - FC Barcelona

Benfica - Dynamo Kijów

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA F: Atalanta, Manchester United, Villareal, Young Boys

I kolejka - wtorek 14 września

godz. 18.45: Young Boys - Manchester Utd

godz. 21: Villarreal - Atalanta

II kolejka - środa 29 września

godz. 18.45: Atalanta - Young Boys

godz. 21: Manchester Utd - Villarreal

III kolejka - środa 20 października godz. 21

Manchester Utd - Atalanta

Young Boys - Villarreal

IV kolejka - wtorek 2 listopada godz. 21

Atalanta - Manchester Utd

Villarreal - Young Boys

V kolejka - wtorek 23 listopada

godz. 18.45: Villarreal - Manchester Utd

godz. 21: Young Boys - Atalanta

VI kolejka - środa 8 grudnia godz. 21

Atalanta - Villarreal

Manchester Utd - Young Boys

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA G: Lille, RB Salzburg, Sevilla, VfL Wolfsburg

I kolejka - wtorek 14 września

godz. 18.45: Sevilla - Salzburg

godz. 21: Lille - VfL Wolfsburg

II kolejka - środa 29 września godz. 21

Salzburg - Lille

VfL Wolfsburg - Sevilla

III kolejka - środa 20 października

godz. 18.45: Salzburg - VfL Wolfsburg

godz. 21: Lille - Sevilla

IV kolejka - wtorek 2 listopada

godz. 18.45: VfL Wolfsburg - Salzburg

godz. 21: Sevilla - Lille

V kolejka - wtorek 23 listopada godz. 21

Lille - Salzburg

Sevilla - VfL Wolfsburg

VI kolejka - środa 8 grudnia godz. 21

Salzburg - Sevilla

VfL Wolfsburg - Lille

TERMINARZ LIGI MISTRZÓW - GRUPA H: Chelsea, Juventus, Malmö FF, Zenit

I kolejka - wtorek 14 września godz. 21

Chelsea - Zenit

Malmö FF - Juventus

II kolejka - środa 29 września

18.45: Zenit - Malmö FF

godz. 21: Juventus - Chelsea

III kolejka - środa 20 października godz. 21

Chelsea - Malmö FF

Zenit - Juventus

IV kolejka - wtorek 2 listopada

godz. 18.45: Malmö FF - Chelsea

godz. 21: Juventus - Zenit

V kolejka - wtorek 23 listopada godz. 21

Chelsea - Juventus

Malmö FF - Zenit

VI kolejka - środa 8 grudnia godz. 18.45

Juventus - Malmö FF

Zenit - Chelsea

Mecze Ligi Mistrzów są transmitowane przez Polsat Sport Premium i na platformie Polsat Box Go.

BN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama