Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Monaco nie chce swoich kibiców w Turcji

Mistrz Francji, AS Monaco, nie zamierza ułatwiać swoim fanom wyjazdu na listopadowy mecz Ligi Mistrzów z Besiktasem Stambuł.

Monaco, w którym występuje Kamil Glik, nie chce, by kibice jechali do Stambułu. Spotkanie zaplanowane jest na 1 listopada.

Klub już teraz zapowiedział, że nie będzie żadnej sprzedaży biletów i nie będzie organizowana oficjalna podróż dla fanów. To wynik zalecenia francuskich władz, które w ten sposób chcą walczyć z chuliganami.

W zeszłym sezonie w ćwierćfinale Ligi Europejskiej doszło do zamieszek między pseudokibicami Besiktasu i Olympique Lyon. Oba kluby zostały ukarane później przez UEFA finansowo.

W grupie G Ligi Mistrzów występują, poza Monaco i Besiktasem, także FC Porto i RB Lipsk.

Reklama

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama