Reklama

Reklama

​Liga Mistrzów. Media: Juventus może stracić miejsce w rozgrywkach, Napoli "zaciera ręce"

Jak poinformowało BeIN Sports może dojść do nieoczekiwanej zamiany wśród uczestników kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Miejsce w elitarnym gronie może stracić Juventus, a beneficjentem takiego rozwiązania ma ochotę stać się SSC Napoli.

BeIN Sports oraz dziennikarz Tancredi Palmeri poinformowali, że Aurelio De Laurentiis, kontaktował się z władzami UEFA, w sprawie przejęcia miejsca w Lidze Mistrzów po Juventusie przez Napoli.

"Stara Dama" może zostać wykluczona z rozgrywek za przystąpienie do Superligi. Juve, jako jeden z trzech klubów nie porzucił rozgrywek po ogromnym zamieszaniu, jakie wyniknęło w związku z ogłoszeniem ich powstania.

UEFA rozważa najsurowsze sankcje

UEFA rozważa najsurowsze sankcje wobec największych zwolenników Superligi. Klub z Neapolu w takim scenariuszu, mógłby przejąć miejsce w Lidze Mistrzów, z uwagi na pozycję w tabeli ligowej (zakończyli zmagania tuż za Juventusem).

Reklama

Pogłoski te zdementował już klub spod Wezuwiusza, który w oficjalnym komunikacie zaprzeczył kontaktom De Laurentiisa z władzami UEFA w tej sprawie. "Twierdzenie BeIN Sports jest całkowicie bezpodstawne" - dodało Napoli w komunikacie przekazanym za pomocą swoich mediów społecznościowych.

MR

Dowiedz się więcej na temat: Liga Mistrzów | Superliga | Juventus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje