Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Marcin Feddek: Moim zdaniem sezon nie będzie dokończony

Rusza faza grupowa Ligi Mistrzów. W tym roku rozgrywki będą trudne, bo trzeba będzie grać co tydzień. Według dziennikarza Polsatu Sport Marcina Feddka możliwe jest nawet przerwanie sezonu.

We wtorek i środę odbędą się pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów w sezonie 2020/21. Tym razem rozgrywki będą trudniejsze niż w poprzednich latach.

Reklama

Z powodu pandemii koronawirusa i późniejszego zakończenia poprzedniego sezonu, teraz brakuje terminów. W efekcie mecze będą odbywały się co tydzień. Czołowe ekipy będą miały większe natężenie spotkań niż dotychczas, co może spowodować sporo niespodzianek.

- Dobrym przykładem jest Premier League, gdzie wszystko wywróciło się do góry nogami. To może też się wydarzyć w Lidze Mistrzów i faworyci będą przegrywać z drużynami, które teoretycznie nie są faworytami. Może być bardzo ciekawie już w grupie - stwierdził w "Cafe Futbol" Marcin Feddek.

Dziennikarz Polsatu Sport prognozuje też, że rozgrywki mogą nie być dokończone. Mamy bowiem do czynienia z drugą falą pandemii koronawirusa, która równie mocno uderza w Europę, jak ta z początku roku.

- Moim zdaniem sezon nie będzie dokończony. Jestem pełen obaw, jak to się będzie odbywało - powiedział Feddek i dodał: - Jak oni się będą przemieszczać, gdy pandemia rozwinie się między krajami? Nie wiem, może się to uda.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn - fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

MP

Dowiedz się więcej na temat: Liga Mistrzów | Marcin Feddek | Cafe Futbol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje