Liga Mistrzów: Maccabi Tel Awiw - FC Dinamo Brest 1-0 (0-0)

16 września na Bloomfield Stadium w Tel Awiwie-Jafie odbyło się spotkanie rozgrywek Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Maccabi Tel Awiw a Dinama Brest. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Maccabi Tel Awiw 1-0, który wywalczyło awans.

D. Biton 50'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna Dinama Brest zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Maccabi Tel Awiw była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 42. minucie kartkę obejrzał Maor Kandil z Maccabi Tel Awiw.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy kartką został ukarany Siergiej Kislak, piłkarz Dinama Brest.

Niedługo po przerwie jedyną bramkę z karnego zdobył Dan Biton dla drużyny Maccabi Tel Awiw. Bramka padła w tej samej minucie. W 57. minucie za Itaya Shechtera wszedł Nick Blackman.

Między 62. a 86. minutą, boisko opuścili piłkarze Dinama Brest: Jewhen Kaczeridi, Michaił Gordejczuk, Artem Milevskii, na ich miejsce weszli: Aleksandr Pavlovets, Paweł Sawicki, Artem Bykov. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Eyala Golasy, Dana Bitona zajęli: Avraham Rikan, Yonatan Cohen. Od 76. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Maccabi Tel Awiw i jedną drużynie przeciwnej.

Gaby Junior Kiki
42′ Maor Kandil
Pavel Sedko90′
 50′ (k.) 82′ Dan Biton
David Teklo Tweh
Dan Leon Glazer
Roman Yuzepchuk
65′ Eyal Golasa
Artem Milevskii86′
Dor Peretz
Michaił Gordejczuk70′
57′ Itay Menachem Shechter
Oleg Veretilo
65′ 90′ Avraham Rikan
Maksim Vitus
Eylon Haim Almog
Artem Bykov86′
57′ 76′ Nick Blackman
Siergiej Kriwiec
82′ Yonatan Cohen
Paweł Sawicki70′

Zawodnicy Maccabi Tel Awiw dostali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.