Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Lorenzo Insigne zagra z FC Barcelona?

- Lorenzo Insgine jest bardzo zmotywowany żeby zagrać. Obecnie jesteśmy optymistami i na 80 proc. zagra w starciu z Barceloną - powiedział agent piłkarza Vincenzo Pisacane. Włoch opuścił boisko z kontuzją w meczu ostatniej kolejki Serii A przeciwko Lazio. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że nie jest to aż tak poważny uraz jak przypuszczano.

Lorenzo Insgine nabawił się urazu podczas ostatniego spotkania z Lazio. Pod koniec meczu Włoch wykonał sprint, po którym padł na murawę. Boisko opuścił we łzach obawiając się, że nie wystąpi w najbliższym spotkaniu "Azzurich" przeciwko Barcelonie. 

Obecne doniesienia płynące z Półwyspu Apenińskiego mówią jednak, że kontuzja nie jest tak poważna jak przewidywano. 

- Lorenzo jest bardzo zmotywowany żeby zagrać. Obecnie jesteśmy optymistami i na 80 proc. zagra w starciu z Barceloną. Gracz znajduje się pod opieką swojego najlepszego lekarza - powiedział w rozmowie z radiem "Punto Nuovo" agent piłkarza Vincenzo Pisacane.

- Insigne był zrozpaczony, bo wiele wskazywało na to, że nie zagra w Lidze Mistrzów. Niektórym głupim ludziom nie przeszkadzało to, aby mówić, że nie dba on o miasto i klub. To nieprawda, niewiele więcej może zrobić, żeby się wykazać - dodał. 

Spotkanie pomiędzy Napoli a Barceloną będzie rewanżowym starciem pomiędzy ekipami. W pierwszym meczu padł remis 1-1. 

FC Barcelona - SSC Napoli, 8.08, godz. 21:00, transmisja: Polsat Sport Premium 2, TVP 1

Reklama

Zobacz więcej doniesień o Lidze Mistrzów

Dowiedz się więcej na temat: Liga Mistrzów | Lorenzo Insigne | Napoli | FC Barcelona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama