Liga Mistrzów: KF Partizani Tirana - Karabach Agdam Baku 0-0

W spotkaniu rozgrywek Ligi Mistrzów, które rozegrane zostało 10 lipca, zespół Partizani zremisował z Karabachem Agdam 0-0. Mecz na Stadiumi Selman Stërmasi w Tiranie obejrzało 2 120 widzów.

Liga Mistrzów
2019-07-10 17:30 | Stadion: Stadiumi Selman Stërmasi | Widzów: 2120 | Arbiter: T. Arnason
KF Partizani Tirana
Karabach Agdam Baku
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut zespół Karabachu Agdam zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Partizani była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 58. minucie Emmanuel Mensah zastąpił Briana Browna. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu w jedenastce Karabachu Agdam doszło do zmiany. Jaime Romero wszedł za Daniego Quintanę.

Po chwili trener Partizani postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 68. minucie zastąpił zmęczonego Williama Cordeira. Na boisko wszedł Rron Broja, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 73. minucie Mahir Emreli został zmieniony przez Araza Abdullayeva, a za Filipa Ozobicia wszedł na boisko Qara Qarayev, co miało wzmocnić drużynę Karabachu Agdam. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Esina Hakaja na Lorenca Trashiego. Jedyną kartkę w meczu sędzia przyznał Eraldowi Çinariemu z zespołu gospodarzy. Była to 83. minuta meczu.

Maksim Medvedev
80′ Esin Hakaj
Rahil Məmmədov
Labinot Ibrahimi
Raszad Farhad Sadygow
Jasir Asani
Riçard Almeyda de Oliveira
68′ William Cordeiro Melo
Miguel Marcos Madera
Esat Mala
Filip Ozobić85′
Bruno Telushi
Daniel Quintana62′
83′ Erald Çinari
Abdellah Zoubir
58′ Emmanuel Mensah
Mahir Emreli73′
Dashamir Xhika
Şahruddin Məhəmmədəliyev
80′ Lorenc Trashi
Qara Qarayev85′
68′ Rron Broja
Araz Abdullayev73′
Kristi Kote
İsmayıl İbrahimli
58′ Brian Brown
Hajiaga Hadżijew
Joseph Ekuban
Jaime Romero Gómez62′
Theophilus Solomon
Simeon Sławczew

Arbiter nie ukarał zawodników Karabachu Agdam żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy pokazał jedną żółtą.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

To był dopiero pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Obie drużyny spotkają się w rewanżu, który odbędzie się 17 lipca w Baku. Przebieg pierwszego meczu sugeruje, że w rewanżu może dojść do dogrywki, a nawet rzutów karnych.