Liga Mistrzów: KF Feronikeli - Lincoln Red Imps FC 1-0 (1-0)

25 czerwca na Stadiumi Fadil Vokrri w Prisztinie odbył się pojedynek rozgrywek Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami KF-u Feronikelego a Licoln FC. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem KF Feronikeli 1-0, które wywalczyło awans. Starcie obejrzało 3,000 widzów.

Liga Mistrzów
2019-06-25 20:45 | Stadion: Stadiumi Fadil Vokrri | Widzów: 3000 | Arbiter: F. San
KF Feronikeli
Lincoln Red Imps FC
1
0
M. Hoti 3'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu jedynego gola meczu strzelił Mendurim Hoti dla drużyny KF-u Feronikelego. Bramka padła w tej samej minucie.

W 31. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Alberta Dabiqaja z KF-u Feronikelego, a w 41. minucie Ivána Aguilara z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki KF-u Feronikelego.

Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Licoln FC: Marcosowi Pérezowi w 50. i Bori Gilowi w 52. minucie. W 56. minucie Marcos Pérez został zmieniony przez Jesúsa Toscana.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom KF Feronikeli: Kastriotowi Rexże w 62. i Mendurimowi Hotiemu w 71. minucie. Chwilę później trener Licoln FC postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 74. minucie zastąpił zmęczonego Ivána Aguilara. Na boisko wszedł Anthony Hernandez, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W tej samej minucie Mendurim Hoti został zmieniony przez Mevlana Zekę, co miało wzmocnić zespół KF-u Feronikelego. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Gatę na Falu Arandę.

Na kwadrans przed zakończeniem spotkania kartkę dostał Roy Chipolina z Licoln FC. Po chwili trener KF-u Feronikelego postanowił bronić wyniku. W 82. minucie postawił na defensywę. Za napastnika Besmira Bojku wszedł Astrit Thaçi, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce KF-u Feronikelego utrzymać prowadzenie. W 87. minucie w zespole KF-u Feronikelego doszło do zmiany. Argjend Malaj wszedł za Astrita Fazliu.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Jacek Troshupa, piłkarz KF-u Feronikelego. W drugiej połowie nie padły bramki.

Rexha
90′ Jacek Deniz Troshupa
Bernardo Morgado Gaspar Lopes
82′ Besmir Bojku
Marcos Luis Pérez Trujillo50′ 56′
Jean Carioca
Borja Gil Albarracín52′
31′ Albert Dabiqaj
Sergio Molina Rivero
Yll Hoxha
José Manuel Montesinos Romero
87′ Astrit Fazliu
Iván Aguilar Díaz41′ 74′
 3′ 71′ 74′ Mendurim Hoti
Héctor Figueroa Cabrera
62′ Kastriot Rexha
Jesús Toscano Serrano56′
82′ Astrit Thaçi
Federico Cataruozzolo
87′ Argjend Malaj
Alain Pons
Jetmir Topalli
Rafael Aranda Vincueria79′
74′ Mevlan Zeka
Anthony Alland Hernandez74′

Arbiter w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom KF-u Feronikelego, a w drugiej trzy. Piłkarze Licoln FC obejrzeli w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dwie więcej.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.