Liga Mistrzów. Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain 0-5

Gwiazdy Paris Saint-Germain, z Neymarem i Kylianem Mbappe na czele, nie dały szans Celticowi Glasgow w meczu grupy B Ligi Mistrzów, wygrywając w Szkocji 5-0.

Paryżanie już w pierwszej połowie wtorkowego starcia niemal wybili z głów gospodarzom marzenia o korzystnym wyniku.

W 19. minucie, po znakomitym prostopadłym podaniu Adriena Rabiota, Neymar wpadł w pole karne, uprzedzając obrońcę, i nie dał szans Craigowi Gordonowi.

Kwadrans później Neymar wystąpił w roli asystenta, zgrywając piłkę głową, a Mbappe mocnym strzałem z pięciu metrów zasmucił fanów Celticu.

Jeszcze w pierwszej połowie goście zarobili karnego, po faulu Jozo Simunovicia na Edinsonie Cavanim. Sam poszkodowany pewnym strzałem w górny róg podwyższył na 3-0.

Po przerwie goście dołożyli jeszcze dwa trafienia. Jedno to samobój Mikaela Lustiga, drugie to gol Cavaniego.

W drugim meczu grupy B Bayern Monachium wygrał 3-0 z Anderlechtem. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.

Celtic Glasgow - Paris Saint-Germain 0-5. Raport meczowy

Bayern Monachium - Anderlecht 3-0. Raport meczowy

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz

WS

Dowiedz się więcej na temat: Celtic Glasgow | Paris Saint-Germain | Liga Mistrzów