Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Borussia Dortmund wyruszyła z opóźnieniem na mecz z Tottenhamem

Borussia Dortmund musiała opóźnić lot na mecz 1/8 Ligi Mistrzów z Tottenhamem Hotspur. Powodem była zapominalskość Jadona Sancho, który... nie zabrał ze sobą paszportu.

Niecodzienna przyczyna opóźniła lot Borussii Dortmund do Anglii. Jak poinformowało BBC, 18-letni Jadon Sancho oraz 22-letni Abdou Diallo zjawili się na lotnisku bez paszportu.

O ile francuskiemu obrońcy udało się dość szybko załatwić sprawę, tak przez roztargnienie Sancho BVB musiało opóźnić lot i dotarło do Londynu później, niż pierwotnie planowano.

Pierwsze spotkanie Tottenhamu z Borussią odbędzie się 13 lutego w Londynie, z kolei rewanż zostanie rozegrany 5 marca.

Liga Mistrzów. Zobacz, kto z kim gra i kiedy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy