Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. Barcelona - Liverpool 3-0. Messi z przesłaniem do Casillasa

To był niemal wymarzony wieczór dla Leo Messiego. Ale po zwycięstwie z Liverpoolem (3-0) i dwóch kluczowych golach, Argentyńczyk nie zapomniał o Ikerze Casillasie.

Bramkarz Porto, a jeszcze nie tak dawno - jako kapitan Realu Madryt - wielki rywal Messiego, gdy w lidze hiszpańskiej toczyli zacięte pojedynki, miał w środę rano atak serca, który poruszył cały piłkarski świat. Szybka interwencja lekarzy najpierw na treningu, a potem w szpitalu, natychmiastowa operacja - zapobiegły większemu nieszczęściu i wieczorem Casillas czuł się zdecydowanie lepiej, o czym świadczyło opublikowane zdjęcie w mediach społecznościowych.

Messiego również poruszyła ta informacja. Po znakomitym występie w półfinale Ligi Mistrzów, w którym jego dwa gole (numer 599. i 600 w barwach Barcelony) przesądziły o wysokim zwycięstwie z Liverpoolem pokazał, że pamięta o hiszpańskim bramkarzu.

Reklama

"Jesteśmy zadowoleni z wyniku. Teraz jednak musimy jeszcze jechać na Anfield, gdzie nie będzie łatwo i gdzie znakomity Liverpool z pewnością postara się nas przycisnąć. To najważniejszy moment sezonu i musimy być jeszcze bardziej zjednoczeni. Chciałbym także przekazać pozdrowienia dla Ikera Casillasa i życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia" - napisał Messi na swoim koncie na Instagramie.

R

Zobacz wyniki Ligi Mistrzów


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama