Liga Mistrzów: Atalanta Bergamo - Manchester City 1-1

Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Atalantą Bergamo a Manchesterem City. W końcówce w bramce gości stanął piłkarz z pola, Kyle Walker. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Podopieczni Pepa Guardioli z 10 punktami prowadzą w grupie C. Włosi zdobyli dopiero pierwszy punkt w rozgrywkach.

Emocji we Włoszech nie brakowało. Goście objęli prowadzenie już w siódmej minucie, gdy szybką akcję zakończył celnym strzałem Raheem Sterling.

Przed przerwą mistrz Anglii mógł podwyższyć prowadzenie, ale podyktowany po VAR-ze rzut karny zmarnował Gabriel Jesus.

Krótko po przerwie gospodarze wyrównali po celnej główce Mario Paszalicia.

Na drugą połowę nie wyszedł kontuzjowany bramkarz Manchesteru City, Ederson. Zastąpił go Claudio Bravo, ale w 81. minucie obejrzał czerwoną kartkę za faul.

Guardiola wprowadził na boisko obrońcę Kyle'a Walkera, a ten z konieczności stanął między słupkami i nawet obronił uderzenie z rzutu wolnego Ruslana Malinovsky'ego.

Atalanta Bergamo - Manchester City 1-1. Raport meczowy

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz

Dowiedz się więcej na temat: Kyle Walker | Manchester City | Atalanta Bergamo