Reklama

Reklama

Liga Mistrzów. 1700 biletów na finał w powszechnej sprzedaży

We wtorek UEFA rozpoczęła sprzedaż 1700 biletów na finał piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym w sobotę w Porto zagrają Manchester City i Chelsea Londyn. Wcześniej po sześć tysięcy wejściówek przekazano obu klubom.

Estadio do Dragao może pomieścić 50 tysięcy kibiców, ale z powodu pandemii znacznie ograniczono liczbę widzów. Finał ma obejrzeć na żywo 16500 osób.

Bilety kosztują od 70 do 600 euro, a każdy może kupić maksymalnie dwie sztuki.

Aby wejść na obiekt trzeba będzie okazać zaświadczenie o szczepieniu lub negatywny wynik testu na obecność koronawirusa - PCR nie starszy niż ze środy, a antygenowy z piątku lub soboty.

Pierwotnie finał miał się odbyć w Stambule, ale został przeniesiony z powodu restrykcji w podróżowaniu do Turcji.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy