Reklama

Reklama

Legia poznała pierwszych rywali

TVMK Tallin lub Hafnarfjordur będzie rywalem warszawskiej Legii w II rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 25/26 lipca w Estonii lub w Islandii, a rewanż 1/2 sierpnia w stolicy.

Prawdziwe schody zaczną się później. 29 lipca nastąpi losowanie trzeciej rundy kwalifikacji, gdzie na mistrza Polski czekać będą już znacznie bardziej utytułowane ekipy.

Reklama

***

W I rundzie kwalifikacji Pucharu UEFA Zagłębie Lubin zagra z Dynamem Mińsk. Mecze odbędą się 13 i 27 lipca. Pierwsze spotkanie piłkarze z Lubina rozegrają u siebie.

Od II rundy eliminacji do rywalizacji włączą się krakowska i płocka Wisła.

Pary I rundy eliminacji Ligi Mistrzów

KS Elbasani (Albania) - FK Ekranas (Litwa)

TVMK Tallin (Estonia) - FH Hafnarfjordur (Islandia)

Metalurg Lipava (Łotwa) - FK Aktobe (Kazachstan)

Myllykosken Pallo (Finlandia) - TNS (Walia)

Cork City (Irlandia) - Apollon Limassol (Cypr)

FC Sioni Bolnisi (Gruzja) - FK Baku (Azerbejdżan)

F91 Dudelange (Luksemburg) - FK Rabotnicki (Macedonia)

FC Szachtar Soligorsk (Białoruś) - FK Sirokij Birieg (Bośnia)

Birkirkara (Malta) - B36 Torshavan (Wyspy Owcze)

FC Linfield (Irlandia Północna) - NK Gorica (Słowenia)

FC Piunik (Armenia) - FC Sheriff Tiraspol (Mołdawia)

Pary II rundy eliminacji Ligi Mistrzów

FC Linfield (Irlandia Północna) / NK Gorica (Słowenia) - Steaua Bukareszt (Rumunia)

Lewski Sofia (Bułgaria) - FC Sioni Bolnisi (Gruzja) / FK Baku (Azerbejdżan)

FC Zurich (Szwajcaria) - Austria Salzburg (Austria)

IF Djurgardens (Szwecja) - MFK Rużomberok (Słowacja)

VSC Debreceni (Węgry) - F91 Dudelange (Luksemburg) / FK Rabotnicki (Macedonia)

Cork City (Irlandia) / Apollon Limassol (Cypr) - Crvena Zvezda (Serbia)

Fenerbahce Stambuł (Turcja) - Birkirkara (Malta) / B36 Torshavan (Wyspy Owcze)

FK Mlada Bolesław (Czechy) - IF Valerenga (Norwegia)

FC Piunik (Armenia) / FC Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Spartak Moskwa (Rosja

Metalurg Lipava (Łotwa) / FK Aktobe (Kazachstan) - Dynamo Kijów (Ukraina)

TVMK Tallin (Estonia) / FH Hafnarfjordur (Islandia) - Legia Warszawa

FC Kopenhaga (Dania) - Myllykosken Pallo (Finlandia) / TNS (Walia)

KS Elbasani (Albania) / FK Ekranas (Litwa) - Dynamo Zagrzeb (Chorwacja)

Heart of Midlothian (Szkocja) - FC Szachtar Soligorsk (Białoruś) / FK Sirokij Birieg (Bośnia)

Wyniki losowania rundy wstępnej Pucharu UEFA:

KF Tirana (Albania) - NK Varteks (Chorwacja)

KS Dinamo Tirana (Albania) - PFC CSKA Sofia (Bułgaria)

FC Koper (Słowenia) - PFC Litex Łowecz (Bułgaria)

FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - FC Rangers (Andora)

NK Domżale (Słowenia)- NK Orasje (Bośnia i Hercegowina)

Hibernians FC (Malta) - FC Dinamo 1948 Bukareszt (Rumunia)

Apoel FC (Cypr) - S.S. Murata (San Marino)

HNK Rijeka (Chorwacja) - AC Omonia (Cypr)

PFC Lokomotiw Sofia (Bułgaria) - FK M. Skopje (Macedonia)

FK Vardar (Macedonia) - KSV Roeselare (Belgia)

AFC Rapid Bukareszt (Rumunia) - Sliema Wanderers (Malta)

Ujpesti TE (Węgry) - FC Vaduz (Liechtenstein)

CSF Zimbru Kiszyniów (Mołdawia) - FK Karabach (Azerbejdżan)

FC MIKA (Armenia) - BSC Young Boys (Szwajcaria)

FC Fehervar (Węgry) - FC Kairat Ałmaty (Kazachstan)

Zagłębie Lubin (Polska) - FC Dinamo Mińsk (Białoruś)

FC Spartak Trnava (Słowacja) - FK Karwan Jewłacz (Azerbejdżan)

FC Ameri Tbilisi (Gruzja) - FC Bananc (Armenia)

FC BATE Borisow (Białoruś) - FC Nistru Otaci (Mołdawia)

FC Basel 1893 (Szwajcaria) - FC Toboł Kostanaj (Kazachstan)

FC WIT Georgia (Gruzja) - FC Artmedia (Słowacja)

HJK Helsinki (Finlandia) - Drogheda United FC (Irlandia)

Brondby IF (Dania) - Valur Reykjavik (Islandia)

Gefle IF (Szwecja) - Llanelli FC (Walia)

AS Jeunesse Esch (Luksemburg) - Skonto FC (Łotwa)

FC Etzella Ettelbrck (Luksemburg) - Atvidabergs FF (Szwecja)

FK Ventspils (Łotwa) - GI Gota (Wyspy Owcze)

Glentoran FC (Irlandia Północna) - SK Brann (Norwegia)

Randers FC (Dania) - IA Akranes (Islandia)

Portadown FC (Irlandia Północna) - FBK Kowno (Litwa)

Rhyl FC (Walia) - FK Suduva (Litwa)

FC Levadia Tallin (Estonia) - FC Haka (Finlandia)

Skala Itrottarfelag (Wyspy Owcze) - IK Start (Norwegia)

SFK Lyn Oslo (Norwegia) - FC Flora (Estonia)

IFK Goeteborg (Szwecja) - Derry City FC (Irlandia)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama