Reklama

Reklama

Lampard: W połowie drogi

- Jesteśmy dopiero w połowie drogi. Jeśli pojedziemy na rewanż ze złym nastawieniem, to możemy zostać ukarani - powiedział Frank Lampard, pomocnik Chelsea, po wygranym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium 4:2.

Zawodnik oznaczony numerem "8" zdobył w środę dwie bramki, walnie przyczyniając się do zwycięstwa "The Blues".

- Bayern to bardzo dobrze zorganizowana drużyna, która ma kilku świetnych piłkarzy. Pamiętamy, jak odprawili z kwitkiem Arsenal Londyn w meczu w Monachium - stwierdził Lampard.

Pomocnik Chelsea uważa, iż pozwalając podopiecznym Feliksa Magatha zdobyć gola w doliczonym czasie gry, dali Bayernowi nadzieję. - Jesteśmy zawiedzeni tym, że pozwoliliśmy rywalom strzelić bramkę w samej końcówce. On (Michael Ballack - przyp. red.) upadł bardzo teatralnie w polu karnym, ale nie wiem czy był rzut karny. Jesteśmy jednak w dobrej pozycji po wygraniu w środę, w rewanżu możemy zdobyć jakieś bramki, ale to jeszcze nie oznacza, że już awansowaliśmy - dodał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy